راه ایریسا ------------------------------- The Way of IRISA

این وبلاگ بر این است تا با تجزیه و تحلیل رویدادها و تصمیمات اتخاذ شده در شرکت بین المللی مهندسی سیستمها و اتوماسیون ( ایریسا ) راه مناسب پیشرفت شرکت را فراهم سازد

راه ایریسا به تلگرام می رود.
ساعت ٦:۳٠ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٩ آذر ۱۳٩٤   کلمات کلیدی: تولد وبلاگ ،عمومی

از عنوان مشخص است که چه کرده ام. وبلاگ راه ایریسا یک خانه هم در Telegram برای خود ساخته است. خانه امید. خانه امید به آینده. در وبلاگ , نوشتن کمی مشکل است ولی در تلگرام راحت تر. آری یک کانال در تلگرام راه اندازی کرده ام. کانال و وبلاگ هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.

در کانال راه ایریسا ارتباط ما یکطرفه است. من می نویسم و شما میخوانید ولی نمی توانید برای من پیام و نظری بنویسید. ولی اگر خیلی دلتان خواست که پیامی برایم بدهید همان وبلاگ را در اختیار بگیرید و بنویسید و یا یک ایمیل برایم بفرستید.

در کانال یا شبکه راه ایریسا هر مطلبی را که مفید بدانم برایتان می فرستم. خواه یک شعر باشد یا یک جمله قصار. قطعه ای موسیقی باشد. قدیمی و سنتی یا جدید و پاپ. از کتاب ها برایتان می نویسم. عکس های زیبا برایتان می گذارم. یک پیام مدیریتی برایتان مینویسم که هم برای کارمند خوب باشد و هم سرپرست و هم مدیران بالادست. از اخبار و اطلاعیه های ایریسا برایتان حرف می زنم. از کارکنان خوب ایریسا. و خلاصه از هر چیز که خوشم بیاید و فکر کنم که برای دوستان مفید است و یا آنها را شاد می کند.

در مواقع کار از 8 صبح تا 5 عصر مزاحم کارتان نمی شوم. ولی هر لحظه از شب که دیر وقت نباشد برایتان تلگرام می زنم. روزهای تعطیل هم تلگرام زدن برایم مجاز است. البته سعی می کنم آلودگی برایتان ایجاد نکنم. همچون آلودگی صوتی.

دقت داشته باشید که من نمی توانم کسی را به فهرست کاربران خود اضافه کنم. پس شما باید خودتان به کانال راه ایریسا Join  شوید.

اگر بخواهید لطفی به من بکنید میتوانید آدرس کانال را برای همکاران و دوستان خود ارسال کنید. منتظر لطف شما هستم.

اما آدرس را فراموش نکنم و برایتان بنویسم:

Telegram.me/raheirisa   یا   raheirisa@  را در تلگرام برای همدیگر بفرستید و آن دوست بر روی آن کلیک کند و به کانال متصل شود.

منتظر شما هستم.