راه ایریسا ------------------------------- The Way of IRISA

این وبلاگ بر این است تا با تجزیه و تحلیل رویدادها و تصمیمات اتخاذ شده در شرکت بین المللی مهندسی سیستمها و اتوماسیون ( ایریسا ) راه مناسب پیشرفت شرکت را فراهم سازد

دعوت به همکاری
ساعت ۱٠:۳٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢ اردیبهشت ۱۳۸۸  

همانگونه که قبلآ نوشته بودم خود را بی نیاز از همکاری دوستان همکار نمیدانم. و از همه کارکنان که به سرنوشت خود و شرکت علاقمند هستند دعوت میکنم که به جمع نویسندگان این وبلاگ بپیوندند و قبل  از هر توضیحی حضور آنان را ارج نهاده و به آنان خوشآمد میگویم.

به وپژه از مدیران ارشد شرکت که نگران آینده وبلاگ "راه ایریسا" هستند میخواهم که با توجه به اعلام آمادگی قبلی خود به عنوان قدم اول گامی به جلو بردارند و با اینجانب همکاری نمایند.

چگونه به من بپیوندید؟

 کافی است یک ایمیل به پست الکترونیکی من (rahe_irisa@yahoo.com )  با ذکر مشخصات خود بفرستید. پس از بررسی ، امکانات لازم را در اختیار شما قرار میدهم تا به عنوان نویسنده ، نامتان در بخش " نویسندگان همکار " اضافه شده و بتوانید مستقیمآ در وبلاگ مطالب خود را بنویسید.

فقط نویسندگی ؟

نه ، به همکاران مخصوصآ مدیرانی که به سرنوشت وبلاگ می اندیشند در آینده امکاناتی داده خواهد شد که بتوانند مدیریت بیشتری بر وبلاگ داشته باشند.

 

گزارش بازدیدها:

          در فروردین ماه بطور متوسط روزانه 30 نفر از وبلاگ بازدید کرده اند. خیلی کم است اما گلایه ای نیست. شاید دوستان آنرا نپسندیده اند. محتوایش خوب نیست. به این کارها اعتقادی ندارند. مشکل از من است که خوب اطلاع رسانی نکرده ام.

 اما ناامید نیستم. با ایجاد تغییرات در محتوا و نوشتن مطالب در آینده بهبود حاصل خواهد شد. لذا پیشنهاد های خود را برای بهتر شدن وبلاگ برایم بنویسید.

 دوستانی هستند که هر روز به وبلاگ سر میزنند. و میتوانند نظرات دیگران را بخوانند. البته اگر دیگران نظر داده باشند. راه حل این دوستان برای اینکه دست خالی وبلاگ را ترک نکنند چیست؟ من خودم برای این مورد فکرهائی کرده ام که دست خالی باز نگردند.

 

تصمیم جدید:

قرارم بر این بود که هفته ای یکبار بنویسم.  اما برای اینکه دوستان دیدار بیشتری با ما داشته باشند مطالب امروز را زودتر درج کردم. از کار زیاد و نوشتن ابائی نیست .

در دل دوست به هر حیله رهی باید کرد.......


کلمات کلیدی: