راه ایریسا ------------------------------- The Way of IRISA

این وبلاگ بر این است تا با تجزیه و تحلیل رویدادها و تصمیمات اتخاذ شده در شرکت بین المللی مهندسی سیستمها و اتوماسیون ( ایریسا ) راه مناسب پیشرفت شرکت را فراهم سازد

افرادی که کمتر دیده میشوند
ساعت ۱٢:٠٠ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳٩٠  

سلام سلام سلام به همه دوستان و همکاران گل

چه اونا که هنوز نرفته اند و مثل رفته ها حرف میزنن و چه اونا که نمیتونن برن و چه اونا که میتونن اما نمیرن

فقط چند خط در این مورد مینویسم و نمیخوام کش دار بشه

برخی کارکنان زحمت کش ایریسا که در نگهداری فولاد هستند قرار شده با مساعدت مدیر عامل محترم فولاد ، قرارداد مستقیم بشن و مدیر عامل محترم ایریسا هم به آنها چراغ سبز نشان داده و گفته هرکس میل خودشه بره یا بماند. بنابر این چون خداوند به ما قوه ادراک و تجزیه تحلیل داده ، هیچ کس حق نداره کسی را تشویق یا ملامت کنه برای تصمیمی که میگیره. بنابر این ، این یک مسئله حل شده هست و هرکس مطابق دیدگاه خودش تصمیم درست را میگیره.

 

ما همه همکارا را دوست داریم و آرزو میکنیم هر تصمیمی که گرفتند به نفعشون باشه و آینده روشن تری در انتظارشون باشه،فقط دلمون براشون تنگ میشه

موفق باشن

قلبهمتون را دوست دارمقلب 

خوب حالا که در مورد این مسئله کاملا حل شده صحبت کردیم دیگه نیازی نیست که کسی برای کسی پیغام پسغام توی کامنتا بزاره و من از احمد آقا هم خواهش کردم کامنت های تشنج آفرین را دیگه تائید نکنن (البته خواهش کردم فقط ، ایشون خودشان صاحب اختیارن) این که یه نفر بیاد بگه شما هم مث ما فلان کنین تا اله بشه این دیگه پذیرفتنی نیست. شما داری میری به امید خدا،خدا پشت و پناهت. قرار نیست جایی که سال ها ازش کسب معاش کردیم را آتیش بزنیم و متشنج کنیم چون الان جای بهتری برامون پیش آمده که بریم. خوبه آدم همیشه قدر پله های پایینی نردبان ترقی را هم بدونه و ازشون تشکر کنه همیشه، چون اگه اون پله ها نبود به بالای نردبان نمیرسیدیم. والا اونا که ایریسا را ترک کردن و رفتن خارج هم این طور حرف نزدن پشت سر ایریسا و مدیراشون و همکاراشون  که بعضی از ما..

میخوام ببینم اگه هنوز این مسئله حل نشده بود هم  همین حرفا را میزدند اون معدود افراد؟

همکارای ما در ایریسا هم زحمت کش و قدر شناس هستند هر جا توی هر پروژه ای که باشن . نگهداری یا توسعه بدون هم معنا نداشت. کار توسعه را متخصصان نگهداری عمدتا انجام میدادند.  در مورد هم منصف باشیم و برای هم آرزوی خوب داشته باشیم.

معذرت میخوام که پر حرفی کردم.

اما موضوع در مورد افرادی بود که کمتر دیده میشوند.

یه چند تا ایمیل برام اومده اما کافی نیست. بیشتر میخوام

مثلا کسی به پرسنل زحمت کش مالی اشاره نکرده ...

پرسنل عزیز اداری و پرسنلی هم همین طور

من این افراد را میبینم و دلم میخواهد همه آنها را ببینند و بشناسند و بدانند که مثلا برای این که یک ماموریت بخواهیم برویم از خانم خسرویان گرفته برای تهیه بلیط تا سایر دوستان حتی آقای نادم عزیز در مهمان سرا تهران همه و همه دارند زحمت میکشند و برای رفاه پرسنل تلاش میکنند.

اینا را گفتم که ایده بهتون داده باشم ببینم چیکار میکنید.

من نمیدونم دفتر اهواز مثلا کی هست ؟چند نفرن؟  چیکار میکنن؟

دفتر تهران همین طور

پروژه بندر عباس

اصلا در مورد پروژه ذوب آهن هیچی نمیدونم. کیا اونجا تلاش میکنند ؟ چند نفرن؟

یکی از دوستان در مورد پروژه ای به نام  SOC نوشته بود من نمیدانم چی هست؟

عزیزان من قلب فقط چند دقیقه وقت بگذارید و چند خط در مورد پروژه ای که هستید بنویسید و برایم میل کنید اگه خواستید با اسم خودتون اگه نخواستید بدون نام حتما درج میکنم.

این سری پست ها به امید خدا ادامه خواهد داشت.

پس تا پست بعدی

کی زنده اس کی مرده

درود


کلمات کلیدی: