راه ایریسا ------------------------------- The Way of IRISA

این وبلاگ بر این است تا با تجزیه و تحلیل رویدادها و تصمیمات اتخاذ شده در شرکت بین المللی مهندسی سیستمها و اتوماسیون ( ایریسا ) راه مناسب پیشرفت شرکت را فراهم سازد

پیشنهاد همکاری برای محرمانه کردن وبلاگ راه ایریسا
ساعت ۸:۳٢ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٥ آذر ۱۳٩۱  

پست امروز بسیار کوتاه است. از روز اول هم دغدغه من این بوده است که این وبلاگ فقط برای کارکنان ایریسا در دسترس باشد و همگانی نباشد. منتهی راهکاری عملی برای آن نداشتم. در این روزها هم خیلی ها ایراد می گیرند و انتقاد می کنند که مسائل و مشکلات محرمانه شرکت در معرض دید و افکار رقبا و دشمنان قرار میگیرد. من بر این باور نبوده و نیستم که این موضوع به ضرر ایریسا باشد. ولی تابع نظرات خوانندگان محترم هستم و  راه های مختلفی را برای حل این مشکل فکر کرده ام که نمیتوانم همه را در اینجا بنویسم. راه حل هائی که هر کدام مزایا و معایب و محدودیت خاص خود را دارند. و بالاخره در حال حاضر راه حلی به نظرم می رسد. البته همکاری و مساعدت مدیر عامل محترم شرکت را می طلبد.

شرکت ایریسا یک وب سایت بسیار ساده با حداقل امکانات مشابه وب سایت ایریسا شامل دو بخش عمومی و اختصاصی بر روی سرور شرکت تهیه کند و ID و Password آن را در اختیار من قرار دهد. من خود آن را مدیریت خواهم کرد و این سایت کاملاً برای ایریسا و کارکنان محرمانه خواهد بود و فقط کارکنان به آن دسترسی خواهند داشت.

امیدوارم مدیریت محترم شرکت ایریسا با دیدی کاملاً مساعد به این پیشنهاد نگاه کند و آن را بپذیرد و در اسرع وقت به آن اقدام کند و پیشاپیش تشکر و سپاس مرا هم بپذیرد.

منتظر نظرات و دیدگاه های شما عزیزان در رابطه با عملی کردن پیشنهاد فوق هستم. خوانندگان محترم هم نگران هیچ چیز نباشند. حق و حقوق آنان محفوظ است و محدودیتی برایشان وجود ندارد.

اگر هم راه حل بهتری دارید از کمک دریغ نکنید.


کلمات کلیدی: عمومی ،کارکنان ،هیئت مدیره