راه ایریسا ------------------------------- The Way of IRISA

این وبلاگ بر این است تا با تجزیه و تحلیل رویدادها و تصمیمات اتخاذ شده در شرکت بین المللی مهندسی سیستمها و اتوماسیون ( ایریسا ) راه مناسب پیشرفت شرکت را فراهم سازد

گز بهتر است یا شکلات؟
ساعت ٩:٠٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٥ آبان ۱۳٩٢  

میگویند از اصول وبلاگ نویس این است که پست ها کوتاه باشند و روزانه نوشته شوند. و وبلاگ نویس روزانه خاطرات و خطرات و یادداشتهای خود را بنویسد و حرف حساب و یا درد دل خود را بیان کند....


من تاکنون نتوانسته ام پست کوتاه بنویسم چون میخواسته ام هر مطلبی را خوب شرح دهم و زوایای آن را روشن کنم. و نیز نخواسته ام روزانه بنویسم و بین نوشته هایم فاصله 10 روزه گذاشته ام تا دوستان وقت خواندن داشته باشند.

پست امروز بطور ناخواسته کوتاه است. چون نتوانسته ام افکارم را پیرامون دیگر مطالب جمع بندی کنم. لذا این پست کوتاه است. و فقط خواستم از اینکه مدیریت محترم ایریسا و مسئولین محترم دیگر بخش ها تصمیم گرفتند به مناسبت عید سعید غدیر به کارکنان گز بدهند , تشکر و قدردانی کنم. البته ایریسا بارها به مناسبت های گوناگون گز هدیه کرده است که اخیراً به مناسبت عید فطر و حالا هم به مناسبت عید غدیر به هر کدام از کارکنان و نیز تمام پیمانکاران و خدمات و رانندگان دو جعبه گز بلاجی به عبارت یک کیلو گرم گز 38% هدیه کرده است.

همه اش جای تشکر دارد. اولاً اعیاد را گرامی داشته اند. ٍثآنیاً به کارکنان ارج گذاشته اند. ثالثآً گز خوب و غیر قابل ایراد به کارکنان داده اند. بین شکلات و گز هم فرقی نیست. هر دو شیرین اند و هر دو خواص پزشکی خاص خود را دارند و هر کسی یکی را می پسندد. و اگر کسی مرض قند یا دیابت نداشته باشد هر دو تا خوب هستند. ولی بچه ها از اهدای شکلات در دوره های قبل شکایت داشتند ولی این دو بار که گز بلداجی داده اند من انتقادی نشنیده ام و کارکنان کاملاً راضی بوده اند.

امیدوارم اگر شما هم کارمند ایریسا هستید تا حالا گزها به دست تان رسیده باشد و کامی شیرین کرده باشید. اگر هم دریافت نکرده اید پیگیری کنید تا به دستتان برسد.

بار دیگر از مدیر عامل و آنها که پیشنهاد دادند و آنان که تهیه و توزیع کردند و از امور مالی که تأمین اعتبار کرد و اصلاً از خود شما که پروژه ها را با سود مناسب به پایان میرسانید تا درآمد شرکت خوب باشد و بتواند به کارکنان کادو بدهد کمال تشکر را دارم.

این پست هم بدون کلمه عبور بود تا همه بخوانند و امید که آقای دلسوز هم گیر ندهد که رقبا از آن سوءاستفاده میکنند. و احمد براین باور است که اگر ما خوب کار کنیم و پروژه ها را به نحو احسن تحویل کارفرمای محترم دهیم و محصول خوب تولید کنیم هیچ رقیبی نمیتواند ما را از میدان بیرون کند.

مشخصات گز خوب بلداجی هم که ایریسا خرید کرده است در ذیل درج میشود که هر کس خواست برود و بخرد و اخوان طهماسبی هم فراموش نکنند که حق السهم احمد را کنار بگذارند. البته احمد تا کنون حق السهمی از هیچکس نگرفته است و بهتر است دفعه بعد به ایریسا تخفیف خوبی بدهند.

اگر از گز بلداجی و اقدام ایریسا هم خوشتان آمد نظر مثبت بدهید.