راه ایریسا ------------------------------- The Way of IRISA

این وبلاگ بر این است تا با تجزیه و تحلیل رویدادها و تصمیمات اتخاذ شده در شرکت بین المللی مهندسی سیستمها و اتوماسیون ( ایریسا ) راه مناسب پیشرفت شرکت را فراهم سازد

مدیریت منابع انسانی در سازمان های پروژه محور
ساعت ۱٠:٢٠ ‎ق.ظ روز جمعه ۱٥ آبان ۱۳٩٤   کلمات کلیدی: منابع انسانی ،تصاویر ،معرفی کتاب ،پروژه ها

در بهمن ماه سال 1392 کتابی خریدم با عنوان "مدیریت منایع انسانی در سازمان های پروژه محور". این کتاب در دی ماه همان سال توسط انتشارات سازمان مدیریت صنعتی به چاپ رسیده است. همین چند روز پیش که نگاهی به کتابهایم در قفسه می انداختم چشمم به کتاب فوق افتاد. یکبار دیگر مطالب آن را مرور کردم و افسوس خوردم اگر ما این کتاب را نخوانیم و از آن بهره نبریم....

توجه : به علت مشکل نرم افزاری تعداد نظرها 0 است ولی تعدادی نظر وجود دارد که می توانید آنها را بخوانید.


این کتاب مورد نیاز هر سازمانی است که منابع انسانی آن در پروژه های مختلف کار می کنند. و فکر کنم تنها کتابی است که با این محوریت در کشورمان چاپ شده باشد. راهنمای خوبی است که هم کارکنان باید آن را بخوانند وهم مدیران پروژه. هم مدیر منابع انسانی و هم مدیر عامل و همچنین اعضای هیئت مدیره. هر کس از این گروه که بخواند برایش مفید است.

سه نفر این کتاب را ترجمه کرده اند و نویسندگان آن نیز سه نفر هستند. که رادنی ترنر نویسنده آن را هر کس در حوزه مدیریت پروژه کار کرده باشد حتماً می شناسد.

من فقط چندین صفحه ابتدائی این کتاب را عکس گرفته ام و برای شما درج می کنم. به آن دقت کنید از عکس روی جلد تا عکس پشت جلد و فهرست مطالب و معرفی مولف و ناشر همه جالب و قابل مطالعه اند. از این که فرصت نداشتم مطالب را برایتان تایپ کنم معذرت میخواهم.