راه ایریسا ------------------------------- The Way of IRISA

این وبلاگ بر این است تا با تجزیه و تحلیل رویدادها و تصمیمات اتخاذ شده در شرکت بین المللی مهندسی سیستمها و اتوماسیون ( ایریسا ) راه مناسب پیشرفت شرکت را فراهم سازد

پیرامون اصول و خط مشی ما
ساعت ٩:٥۱ ‎ق.ظ روز جمعه ٢۱ فروردین ۱۳۸۸  

یک هفته از آخرین مطلبی که برایتان نوشتم می گذرد. در این مدت بارها از وبلاگ بازدید کردید و شاید از اینکه مطلب جدیدی نداشت خسته و دلسرد شدید. مرا ببخشید این برنامه من است که هفته ای یکبار بنویسم. و برنامه خود را قبلا در "برنامه بروز رسانی وبلاگ"  اعلام کرده ام.

در سمت راست صفحه، "اصول و خط مشی" را که جدیدآ درج کرده ام بخوانید که هم برای من مهم است و هم برای شما.

در هفته گذشته بعضی ها از وجود وبلاگ اظهار نگرانی و ناراحتی کرده بودند لذا یکبار دیگر بخشی از مطالبی را که قبلآ نوشته ام در اینجا نقل می کنم:

به همه دوستان اطمینان می دهیم در صورتی که احساس شود اقدامات ما موجب صدمه زدن به شرکت ایریسا باشد بدون اتلاف وقت وبلاگ "راه ایریسا" را متوقف می کنیم ، که هرگز چنین مباد.

و تآکید این نکته لازم به نظر می رسد که دوستان تصور نکنند که ما آنها را فراموش کرده ایم بلکه دفاع از حق و حقوق کارکنان را بر خود لازم می دانیم.

 

علی الحساب به  آگاهی همگان می رسانیم که به حساسیت و اهمیت راهی که آغاز کرده ایم واقفیم و صعوبت آن بر ما آشکار است . ما شمشیر دو لبه تیزی را در دست گرفته ایم که در اثر کوچکترین غفلتی به خود آسیب می زنیم.

 

خوب است در ذیل نکاتی را برای استفاده بیشتر و بهینه از وبلاگ برایتان بنویسم:

1-      تعداد زیادی از دوستان به ما سرزدند اما می ترسند از اینکه نظر خود را بنویسند. چرا وقتی با هم هستیم پشت سر دیگران حرف می زنیم و یا از شرکت انتقاد می کنیم اما حاضر نیستیم یک کلمه حرف حساب بنویسیم و در تاریخ ایریسا ثبت کنیم؟ براستی جای تآسف نیست که یک تاریخ مکتوب از ایریسا نداریم؟ اگر واقعا با این وبلاگ مخالف و یا موافقید چرا نمی نویسید تا ما هم تکلیف خود را بدانیم.

2-      نظرات دیگران را بخوانید نکته ها در آن هست که ما را بکار خواهد آمد در بهتر پیمودن راه پیشرفت.

3-      خیلی از دوستان بی خبرند از وجود وبلاگ. اگر آنها را با خبر کنید خوب است.

4-      در یکی از روزهای هفته گذشته بیش از 110 بازدید از سایت وجود داشته که به نظر من هنوز 80 در صد کارکنان از وجود وبلاگ اطلاعی ندارند. و تا وقتی اطلاع رسانی تکمیل نشود ، موضوعی جهت نظر سنجی درج نمی شود. البته تا پایان  فروردین در حال آب بندی خودمان هستیم.

 

بار دیگر سؤالات خودم را در باره وبلاگ تکرار می کنم. پرسش هائی که کمتر راجع به آن برایم نوشته اید:

-          آیا وجود آن را تآیید می کنید؟ مدیران و کارکنان نظر بدهند که کفه ترازوی  یکی نسبت به دیگری بی جهت سنگینی نکند.

-          مزایای وجودی آن چیست؟

-          معایب آن کدام است؟

-          چه نقاط ضعفی دارد و یا می تواند داشته باشد؟

-          نقاط قوت آن در چیست؟

-          خط مشی آن را چگونه می پسندید؟

-          انتظارات شما از وبلاگ چیست؟

نظر دهی یادتون نره،  پایدار باشید و استوار.


کلمات کلیدی: