دعوت به همکاری

همانگونه که قبلآ نوشته بودم خود را بی نیاز از همکاری دوستان همکار نمیدانم. و از همه کارکنان که به سرنوشت خود و شرکت علاقمند هستند دعوت میکنم که به جمع نویسندگان این وبلاگ بپیوندند و قبل  از هر توضیحی حضور آنان را ارج نهاده و به آنان خوشآمد میگویم.

به وپژه از مدیران ارشد شرکت که نگران آینده وبلاگ "راه ایریسا" هستند میخواهم که با توجه به اعلام آمادگی قبلی خود به عنوان قدم اول گامی به جلو بردارند و با اینجانب همکاری نمایند.

چگونه به من بپیوندید؟

 کافی است یک ایمیل به پست الکترونیکی من (rahe_irisa@yahoo.com )  با ذکر مشخصات خود بفرستید. پس از بررسی ، امکانات لازم را در اختیار شما قرار میدهم تا به عنوان نویسنده ، نامتان در بخش " نویسندگان همکار " اضافه شده و بتوانید مستقیمآ در وبلاگ مطالب خود را بنویسید.

فقط نویسندگی ؟

نه ، به همکاران مخصوصآ مدیرانی که به سرنوشت وبلاگ می اندیشند در آینده امکاناتی داده خواهد شد که بتوانند مدیریت بیشتری بر وبلاگ داشته باشند.

 

گزارش بازدیدها:

          در فروردین ماه بطور متوسط روزانه 30 نفر از وبلاگ بازدید کرده اند. خیلی کم است اما گلایه ای نیست. شاید دوستان آنرا نپسندیده اند. محتوایش خوب نیست. به این کارها اعتقادی ندارند. مشکل از من است که خوب اطلاع رسانی نکرده ام.

 اما ناامید نیستم. با ایجاد تغییرات در محتوا و نوشتن مطالب در آینده بهبود حاصل خواهد شد. لذا پیشنهاد های خود را برای بهتر شدن وبلاگ برایم بنویسید.

 دوستانی هستند که هر روز به وبلاگ سر میزنند. و میتوانند نظرات دیگران را بخوانند. البته اگر دیگران نظر داده باشند. راه حل این دوستان برای اینکه دست خالی وبلاگ را ترک نکنند چیست؟ من خودم برای این مورد فکرهائی کرده ام که دست خالی باز نگردند.

 

تصمیم جدید:

قرارم بر این بود که هفته ای یکبار بنویسم.  اما برای اینکه دوستان دیدار بیشتری با ما داشته باشند مطالب امروز را زودتر درج کردم. از کار زیاد و نوشتن ابائی نیست .

در دل دوست به هر حیله رهی باید کرد.......

/ 6 نظر / 4 بازدید
سین هستم

در جواب دوست باید بگم که ای آقا ببین مدیر ایریتک عوض شد مدیر ایریسا هم عوض میشه کار ایریسا هم ممکنه تخته بشه . این که بر همه واضح شده که ایریسا رانتی به نام مجتمع فولاد مبارکه را داره و با توجه به کاهش 37 درصدی قیمت ورق فولاد هم با مشکل اساسی مواجه خواهد شد تازه اونم با این کیفیت آشغال ورق تولیدی مجتمع فولاد. ایریسا باید به فکر کارهای برون مرزی باشه چون نقدینگی دیگه ته کشیده و شرکت ها به فکر ذخیره هستند البته انتخابات هم تاثیری به سزا داره بنده امیدوارم ایریسا بتونه کار کنه ولی منطقا به نظر میاد که با بحران مواجه خواهد شد پس عقل حکم میکنه که بازاریابی ایریسا فعالتر بشه دیگه با رانت و رابطه نمیشه رفت جلو چون این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست که بشه با ماله کشی حلش کرد آقای ارباب شیرانی هم اگه می خواد ابقا بشه باید بجنبه اگه نه یه مدیر جدید تو راهه مطمئن باشید.

حمید

سین عزیز - بهتر است بیشتر از این جمله تکراری و بی حاصل رانت را تکرار نکنی - سری به وب سایت ایریسا بزن تا لیست متنوع مشتریان ایریسا از فولاد مبارکه- ذوب آهن اصفهان - فولاد خوزستان - فولاد خراسان- فولاد اردبیل - فولاد هرمزگان -پالایشگاه اصفهان - پالایشگاه آبادان - شرکت حفاری ایران - دارو سازی اکسیر - دارو سازی امین-شرکت پاکوش- فولاد غرب آسیا - دانشگاه آزاد - نیروی انتظامی-شرکت هپکو-صنایع خودرروسازی-پارس الکتریک-سازمان بنادر و کشتیرانی و ... را ببینی. اولا هیچ کس نمی تواند در سازمان هائی به این تنوع رابطه و رانت داشته باشد . ضمن اینکه در خود شرکت فولاد مبارکه و شرکت های دیگر نیز در طی این 15 سال بارها مدیران از جناح ها و رویکرد های مختلف عوض شده اند اما چیزی که باقی مانده است و روز به روز تقویت و بزرگتر شده پروژه های ایریسا است.

حمید

ضمنا استفاده از لغاتی مانند رانت و رابطه و ... بیشتر توهین به پرسنل زحمت کش و شریف در سازمان های مشتری است از سازمان خرید آنها و کمیسیون معاملات این شرکت ها تا سازمان بازرسی کشور و حراست و ... که ظاهرا همه اینها در همه شرکت هائی که نام بردم پسر خاله و یا نمک گیر مدیران شرکت ایریسا هستند!!! دوست عزیز این حرف های شما کاملا کهنه و نخ نما شده است و تنها کاربرد آن خنک شدن دل شرکت های کوچک رقیب ایرسا است که سیر ترک نیرو در آنها و پیوستن نیروهایشان به ایریسا کاملا نشان گر تفاوت نحوه مدیریت آنها با ایریسا است . اگر این حرف ها دل شما را خنک می کند و عقده ها را فرو می نشاند ما هم خوشحالیم.

سین هستم

به به آقا حمید. خدائیش بچه های تندرو ایریسا قضاوت کنید ببنید این حمید خان چرت و پرت گفته یا من . آخه عزیز برادر تو که فقط 10 تا اسم فولاد تو متن نوته شدت به کار بردی. اخه برادر من وقتی مدیر سابق فولاد مبارکه میشه مدیر شرکت فولاد ایران بعدش میره سراغ دوستاش تو فولاد خوزستان بعدش میگه آقایون یه شرکت میشناسم خوب بلده پکیج های سیستم های اطلاعاتی پکیده 1990 را در قالب یه پکیج توپ هل بده تو پاچتون مگه دلشون درد میکنه برن سراغ یه شرکت دیگه . در ضمن این که یعنی ایریسا است و کلی دک و پذ خدا به داده این فسقل پسقلی های ته جدول شورای عالی و محترم انفورماتیک برسه. آخه یه کابل شبکه کشیدن برای مثلا کشتیرانی ایران هم شد پروژه . برادر حمید به جای اینکه از روی تعصب حرف بزنی یوخته چی بالا رو نگاه کن یوخته چی برو تو اینترنت یه گشت و گزاری بزن. آخه مومن لااقل یه تاریخچه از ایریسا رو گیر بیار بخون . البته شاید از اون بچه هائی هستی که تازه کارت پرسنلی تو چاپ کردند و روش نوشتن Project Manager !!!!!!!!

بايد تصحيح نماييد مرحوم محمدعلي نوروزي نه اسداله نوروزي كه همراه همسر ودودختر ويك پسرشان درتصادف فوت نمودند

احمد

من نمیدانم نام شریفتان جیست ای کاش میدونستم.من هم بازنشسته فولاد مبارکه هستم.مطلب برای گفتن داشتم.