تالار گفتگو

من به مدیریت و کارکنان ایریسا داشتن یک تالار گفتگو را تبریک میگویم. تالاری که یکی از ضروریات هر شرکت پیشرو است. هر شرکتی که میخواهد به نظریات و حرفهای کارکنانش گوش دهد. و نه تنها گوش دهد که آنها را به گوش جان بسپارد و هر حرف و انتقادی را اگر به نفع شرکت است عمل نماید.

امیدوارم حال که این بستر فراهم شده, همه کارکنان ایریسا در نوشتن حرف های دلشان و حرف های منطقیشان کوتاهی نکنند و به گرمی از رویداد پیشآمده استقبال کنند. تا آنجا که بررسی کردم در این تالار هرکسی خودش است. خود واقعی اش. و نمیتواند با اسم مستعار بنویسد. دیگر به راحتی و در زیر نقاب نمیتواند به کسی تهمت بزند. نمیتواند به راحتی دروغ بگوید. نمیتواند به راحتی شایعه بسازد. بلکه باید حساب شده حرف بزند. حساب شده و منطقی از دیگران انتقاد کند.

اینجا دیگر شجاعت میخواهد. شجاعت نفسانی و شجاعت علمی میخواهد. اینجا دیگر مرد میدان میخواهد و احمد هم دیگر مرد این میدان نیست.

امیدوارم دوستان و کارکنان صدیق با صداقت انتقادت خود را مطرح کنند و از سرپرستان و مدیران شرکت, مخصوصاً مدیریت ارشد انتظار میرود که به شبهات و سوالات و انتقادات کارکنانی که پا به میدان میگذارند, با صراحت و شجاعت و از روی صداقت پاسخ دهند. و با برخورد سازنده خود, راه ایریسا را در رسیدن به اهدافش هموار نمایند.

احمد منتظر است تا شجاعت و صداقت همه همکاران را در این عرصه جدید به تماشا بنشیند و شاهد شکوفائی استعدادهای درخشان باشد.

آنچه گفته شد یا نوشته آمد, امیدها و انتظارات احمد بود. احمدی که در راه خود, صداقت دارد و نمیتواند صادقانه و بی رودربایستی حرفش را نزند و آن اینکه: چندان امیدی به کارکنان و مدیریت در پا گذاشتن به این میدان ندارد و امیدوارم این کلام آنقدر تحریک کننده باشد که همه آنانی که طی این چند سال حتی یک کامنت برای احمد نگذاشتند را بر سر همت آورد تا روی احمد را کم کنند.

و بخوانیم جمله ای از ویکیپدیا را :

تالار گفتگو یا فروم (forum)‏ به برنامه‌های مبتنی بر وب گفته می‌شود که برای نگهداری بحث‌ها و نوشته‌های کاربرهای یک وبگاه به کار می‌روند. در تالار گفتگو معمولاً افراد سؤالات خود را مطرح می‌کنند و سایر کاربران به این سؤالات پاسخ می‌دهند.

علاوه بر این تالارهای گفتگو به جز سؤال پرسیدن می‌توانند واسطهٔ بحثی در هر زمینه باشند و افراد می‌توانند نظریات و عقیده‌های خود را برای دیگران بیان کنند.

 

/ 8 نظر / 4 بازدید
بی طرف

سلام یک سریال شبکه 1 پخش می کند به نام میلیاردر خیلی باحال مصداق شرکت ایریساست. به مدیران و کارکنان پیشنهاد می کنم تماشا کنید طنز قشنگیه . "آفتابه لگن هفت دست شام و ناهار هیچی"

نیلچی

سلام : همکار عزیزم لازم نیست ادعای بی طرفی کنی ، اگر بگی بی خبری خیلی بیشتر به نوشته ات میاد. خیلی ها نشسته اند بالا و میگن لنگش کن. یه عده ای توی این شرکت خوش نشینن و فقط انتقاد میکنن. راستی خودت تا حالا چه گلی به سر ایریسا زدی ؟ راستی اگه واقعا اینطوری که تو میگی چرا وقتت را این شرکت داری تلف می کنی ؟ برو جائی که آفتابه لگن نداره . آره عزیزم وقتت را تلف نکن . درنگ جایز نیست

آزرمگین

با سلام، من هم تبریک میگم. نمی توان نقش این وبلاگ رو در ایجاد فرهنگ نقد و بررسی و لزوم پاسخگویی مدیران نادیده گرفت. منهم امیدوارم که همکاران در بحث ها مشارکت کنند. دست به دست هم دهیم به مهر، میهن خویش را کنیم آباد! موفق و پیروز باشید.

من

ترسو میبینم که هنوزم نظر منو در مورد پسر این یارو تایید نکردی مدعی !!! تو خودت جرات جریان آزاد اطلاعات را نداری چند ساله پشت نقاب قایم شدی؟؟؟ حالا آمدی میگی که تالار گفتگو خوبه چون همه هویتشون معلومه !!! هههههه

ناشناس

سلام احمد جان بنده کارمند بخش اتوماسیون هستم بعد از سه سال یک نیم لول گرفتم.متاسفانه اقایون اعلام کردند به علت کمبود بودجه به افراد واجد شرایط نیم لول دادند ولی بعد از تحقیق وتفحص متوجه شدیم به یک عده یک لول کامل تعلق گرفته.متاسفانه این یعنی تبیض و بی عدالتی.خواهشمندم یک پست جدید در این رابطه بذاری شاید نظرات وکامنتهای باعث شفاف سازی شود

سلام احمد آقا راستش آخرین باری که این پست را دیدم 4 کامنت داشت که کامنت چهارمش خیلی بد بود از این بابت که نام افراد ذکر شده بود ممنون که اون را حذف کردی

صداقت

احمد آقا از انصافت لذت بردم. چون علي رغم اين كه شايد بعضي از دوستان از جمله خود من انتقاداتي به بعضي از اقدامات آقاي ف در زماني كه ايشون مسئوليت اداري را داشتند دارم اما شاهد خدمتهاي بزرگي كه به شركت كرده اند هم بوده ام. خيلي وقتها به صورت يك نفره پول هاي زيادي از طريق ايشون بابت مشاوره به شركتهاي ديگه به شركت تزريق شده. و يا حتي چندين مورد را شاهد بوده ام كه در دعاوي حقوقي كاري كرده اند كه پول هاي از دست رفته به شركت باز گردد و يا حتي با ارتباطي كه با افراد مختلف دارند امتيازات و يا تخفيفات و وامهايي را براي شركت ايجاد كردند. البته احتمالا نكات مثبت و منفي ديگري هم هست كه من ندانم اما مهم اينست كه در مورد همه بدون داشتن اطلاعات كامل بدگويي نكنيم و انصاف به خرج دهيم. يا علي

امیر

نیم لول؟این دیگه چه صیغه ای .بابا اگه میخوایند لول ندید این مسخره بازیا چیه دیگه؟