سال نو مبارک

فرا رسیدن سال نو ایرانی بر شما مبارک. سالی نو از راه می رسد و با تغییر سال جدید ما نیز تغییر می کنیم. بر آن شدیم که این سال تحولی در محیط کار ما باشد. بیشتر عمرمان را که بهترین ساعات است در محل کار هستیم. ولی آیا از این محیط لذت می بریم؟ آیا پیشرفتی هم داریم؟

محیطمان را و آینده مان را خود می سازیم. پس دست به کار شویم اگر از محیط کارمان راضی هستیم و یا نیستیم در ساختن آن اقدام کنیم.

لذا خواهشمندم نظرات خود پیرامون این وبلاگ و راه و روش آن ثبت کنید. مسلمآ آینده ای خوب در راه است. سال ٨٨ که با این اقدام شروع شد بر شما مبارک که آینده ای خوب و روشن در انتظار است.

/ 9 نظر / 2 بازدید
محمد رضا

آفرین برفکر شما. که فن آوری را به کار گرفتید. موفق باشید حتما با شما یار خواهیم شد. البته باید ببینیم چه موضوعاتی را پیگیری می کنید و آیا راه درستی می روید یا نه.

اکبر

وبلاگ خوبی خواهد شد. امیدوارم شایعه سازی نکنید. با آبروی دیگران بازی نکنید . اگر خوب اطلاع رسانی شود راه موفقیت ایریسا را که شرکت بزرگی است باز کرده اید. مدیران و تصمیم گیرندگان ایریسا هم خود را جمع و جور خواهند کرد.

دوست دار ایریسا

این حرکت را به فال نیک می گیرم و در صورت رعایت اخلاق حرفه ای و احترام خودمان و دیگران و رعایت ادب و نزاکت. میتونه محل مناسبی برای ثبت عقیده و انتقاد و ابراز نظرات علاقه مندان به شرکت ایریسا باشه. موفقیت ایریسا و همه علاقه مندان ایریسا آرزوی من هم هست.

سین هستم

سلام بر شما آخه مومن مورچه چیه که کله پاچش باشه دیگه یه شرکت پیزوری که تمومه پروژه هاش و مجتمه فولاد هندل می کنه دیگه این قضایا رو نیاز نداره دیر یا زود هم از هم میپاشه . حالا از ما گفتن بود تمام مدیرای ارشدش هم که همه کاسبند و کارهای نیمه وقت دارند حالا می بینیم ...

اتوپیا

با تبریک سال نو ، امیدوارم برخورد مدیران با راه اندازی این سایت ، متفکرانه باشد و اینگونه بنگرند که راه اندازی این وبلاگ ، بستر را جهت تعامل بین مدیریت و پرسنل ایجاد کرده است نه تقابل ، امیدوارم با اطلاع رسانی صحیح ، نقد منصفانه و درک شرایط به این مهم کمک کنیم

همکارقدیمی

باسلام فکربسیارخوبی است . اگرواقعا مسائل با دید درست وبدون احساساتی شدن چه موافق یا مخالف مطرح گردد. این شرکت محل کار تعدادزیادی از جوانان نخبه این مملکت است . ومطمئن باشید این سایت میتواند نقش مفیدی دررفع اشکالات آن داشته باشد. با آرزوی موفقیت بیشتر این شرکت وکلیه متخصصان ایرانی درهرجای دنیا.

فرخ ف.

به نظر اینجانب اضافه کاریهای بی مورد پرسنل حذف گردیده و دفعات مجاز تاخیر و تاجیل به یک بار در ماه کاهش یابد و نصب نرم افزار "real time staff monitoring" جهت کنترل دقیق پرسنل صورت گیرد.

رهگذر

به نظرمن تبادل نطرات تا زمانی سازنده است که با نیت سازندگی باشد. بنابراین پیشنهاد میکنم اخلاق حرفه ای را رعایت کنیم: - عفت کلام - پرهیز از تهمت - حفظ حرمت همکاران - حفظ اسرار شرکت آسیب های غیرمنصفانه جبران ناپذیرند! پیروزباشید

عبدی-م

چرا نظام ارزشیابی شرکت در حد شعار باقی ماند و و عده به فرداها است؟ آن فرداها کی فرا میرسند؟واقعا چرا یک نفر با سابقه 3 سال مدیر میشود؟ و یک نفر با سابقه 8 سال مورد عنایات قرار نمی گیرد؟آیا واقعا منکر روابط هستیم؟ ایا فکر نکرده ایم شرکت در دراز مدت زمین خواهد خورد و نیروهای موثر با سابقه کم خواهند شد؟