هفت روز پس از تولد:

عصر روز شنبه یکم فروردین  88 این وبلاگ متولد شد. الان عصر روز جمعه هفتم فروردین ماه 88 است . هنوز هفت روز تمام هم نشده است. هنوز همه اعضای خانواده بزرگ ایریسا از تولد این کودک بی خبرند. فقط تعداد کمی از فامیل با خبر شده و به بازدید آمدند. چون همه در مرخصی و مسافرت بودند. آنها که با خبر شدند و به دیدن کودک آمدند استقبال کردند و وقایع خوبی هم در طالع این فرزند دیدند. بعضی هم در گوش احمد آقا (rahe_irisa@yahoo.com)   حرف هائی زدند که بماند تا بعد.

پیش بینی می شود صبح روز شنبه که فامیل و دوستان و همکاران از مسافرت و تعطیلات برگردند تازه با خبر می شوند که همسر احمد آقا فرزندی به دنیا آورده که هنور خودمان هم نمی دانیم پسر است یا دختر؟ ولی حتمآ پیغام می فرستند که چه در طالع این کودک است . کودکی که در این 7 روز فقط شیر مادر خورده و کمی هم شیرخشک فامیل بازدید کننده برایش آورده اند. و از دادن گداخته هم به مادر او هنوز خبری نیست.

اما بدی نیست که ببینیم در این چند روز گذشته چند نفر به بازدید آمده اند و از کجا؟ بعضی ها هم که خیلی بچه دوست هستند چند بار آمده اند . قدم همه روی چشم احمد آقا.

 

 

14 نفر

17 بازدید

پنجشنبه، 6 فروردین 1388 

 

14 نفر

23 بازدید

چهارشنبه، 5 فروردین 1388 

 

11 نفر

23 بازدید

سه‌شنبه، 4 فروردین 1388 

 

14 نفر

29 بازدید

دوشنبه، 3 فروردین 1388 

 

1 نفر

2 بازدید

یکشنبه، 2 فروردین 1388 

 

10 نفر

34 بازدید

شنبه، 1 فروردین1388 

 

0 نفر

0 بازدید

جمعه، 30 اسفند 1387 

 

 

 

 

     

 پراکندگی و آمار بازدیدها در کشورها - (همه کشورها)

 

           

 

 79.84%

45 نفر

103 مرتبه

ایران 

 

 18.6%

18 نفر

24 مرتبه

کانادا 

 

 0.78%

1 نفر

1 مرتبه

  مالزی 

 

 0.78%

1 نفر

1 مرتبه

/ 13 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سبد گل

سال نو بر همکاران زحمت کش و گرامی مبارک

راهنما

با سلام بر وبلاگنویس محترم. در پاسخ به آقای سین که از قرارداد پروژه فولاد مبارکه ناراحت است می گویم: اولا : تا آنجا که من اطلاع دارم ایریسا تمام فرایند خرید فولاد مبارکه را طی می کند تا قرادادش امضا شود و سخت گیری های امور قراردادهای فولاد مبارکه و مسئولین آنجا هم شدید است و طبق مقررات. ثانیآ : مگر شرکت ایریسا فقط کارهای فولاد مبارکه را دارد . ثالثآ : فرض کنیم که حاجت شما برآورده شود و ایریسا قرار داد فولاد را از دست بدهد. مگر پروژه های دیگر وجود ندارند و در زمین و آسمان بسته می شود؟. رابعآ: مگر بخش های بازاریابی ایریسا دست روی دست گذاشته اند و دنبال دیگر پروژه ها در سطح مملکت نیستند خامسآ: ما به همه مشتریان کوچک و بزرگ خود از جمله فولاد افتخار می کنیم. و شما هم در بازار رقابتی توان خود را بالا ببرید و کار بگیرید ایریسا و کارکنان که بخیل نیستند.

ج

در جواب آقای سین: خوشتیپی که عیب نیست خدادادی است. شما هم دعا کنید که تیپتان درست شود. و قبل از آن فکرتان.

همکارقدیمی

.احمد جان حضورت مبارک خوشحال شدم که یک همکار دست به کار شده ویک ابزار ارتباطی بین همکاران وحتی خارج محدوده . شرکت به وجود آورده است .امیدوارم موفق باشی

فالی و پندی

دوست عزیز برایت فالی گرفته ام و پندی دارم. اول پندت دهم که به هیچ کس مگو که کیستی که اگر رازت را بر کسی فاش کردی فنا خواهی شد و "راه ایریسا" را نتوانی رفت. دوم فالت خوب است. اما در مشکلات خواهی افتاد. از دو حال خارج نیست یا از اصحاب مدیریتی یا از مخالفان. اگر از اصحاب باشی یا با آنان هماهنگی کرده ای و یا نکرده ای. اگر هماهنگی کرده ای که پس فردا که رازت فاش شود دوستان و همکاران چه داستان ها برایت سرایند. اگر هماهنگی نکرده باشی و رازت فاش شود شرمنده مدیریت باشی و راه پیشرفت ات سد گردد و دیگر حرفی نتوانی زد. اما اگر از اصحاب نبوده باشی بهانه ای به دست آنها دادی تا پرونده ات را در زیر بغلت گذارند و آواره گردی. پس پندی دهم ترا که "راه ایریسا " را رها کن و دنبال پول باش. پول و پول. که همه آسایش و رفاه و ماشین و ویلا و سفر خارج از پول خیزد. مشکلات ات فراوان خواهد بود روحت و فکرت سخت مشغول گردد اما ناامید مباش با صبر و پشتکار موفق گردی و به مرادت که نمی دانم چیست و در سرچه داری خواهی رسید. در زمان مناسب فالی دیگر برایت خواهم گرفت .

ع-م

به نظر من آقای رهرو که من متاسفانه نمیشناسمتون ایده جالبیو اجرا کردین منتها باید بگم بیایم هر تغییری رو از خودمان شروع کنیم بفرض که مدیران ما در یکسری موارد ضعف دارند ، آیا ما کامل هستیم ؟، اگه خودسازیو از خودمان شروع کردیم حالا میتونیم از مدیر مربوطمون هم بخواهیم در منش خودش و ساختار عملکردش تجدید نظر کنه،سعی کنیم بجای حرف تغییر ایجاد کنیم...موفق باشید..

به به عجب حال و هوای خودمونی گرفته چندروزی رفم مسافرت... البته این پاسخ بسیار مضحک و غیر منطقی دوست گرانقدر که می فرمایند ایریسا تمام پروسه های لازم و استاندارد را برای اخذ پروژه طی می کنند رو خوندم. خب چرت و پرت گفتن که شاخ و دم نداره البته شاید بعضا برای رد گم کردن خود را به هذل گوئی می زنند . آخه همکار محترم این چه حرفیه می زنید کدوم فرایند خرید کدوم فرایند قرار داد . بنده خودم ایریسایی هستم ولی آقا حاضرم قسم بخورم و ثابت کنم تمام سیستم های اتوماسیون و IS مجتمع که توسط ایریسا هندل شده بسیار ضعیف و قدیمی است. از کارشناسان مختلف هم دعوت می کنم که در خارج از ایریس هستند نظرشونو بدن. آخه وقتی فولاد سهامدار ایریسا است دیگه این چه دلیلیه. به خدا اگه فولاد ورشکسته بشه یه روز حقوق ندارین آقایون و خانوما. بله برین ببینید مدیران ارشد ایریساکه مخالف کار دوم کارمندان هستند چه سیستمی واسه خودشون چیدن همه از دم کلاش. البته من فکر کنم مدیر IS که از خارجه برگشته دیده که باید یه را باریکه ای واسه خودش بزاره واسه همین یه دفعه پرید وسط ایریسا. مدیر پروژه فولادم که کاسب کاسب برید بپرسید تا سوابقشون رو بشه . حالا بگو بازاریاب

مرغابی

اگه میشه یا مدیر پروژه فولاد و عوض کنید یا انعکاس بدید پاداش و حقوق فولادی ها رو زیادتر کنند. به خدا سختمونه

هادي

با عرض خوشامد به فرزند جديد ايريسا و تبريك سال نو و آرزوي سلامتي و تندرستي تمامي پرسنل شركت و همه ايرانيان و اما بعد ... خوشبختانه تمامي همكاران از فرهنگ بالاي گفتگو در فضاي منطقي برخوردارند و اين در كنار تخصص و توان فني عزيزان از بزرگترين عوامل بالقوه موفقيت شركت محسوب مي شود .من بعنوان يكي از شما به همه عزيزان توصيه مي كنم تا بدور از هتك هرمت ديگران و همانطور كه احود عنوان كرده اند براي كمك به اصلاح شركت كه همانا كمك به خودمان است بصورت درست و منطقي انتقاد كنيم و از بيان هر گونه نظري در محيط دوستانه بدنبال رفع اشكال باشيم. نكته ديگر اينه شايد از دور برشمردن عيب براي ديگران كار بسيار راحت و بدون دردسري باشد ولي اي كاش براي لحظه اي هم كه شده خدوان را در شرايط همكار خود قرار دهيم و فكر كنيم در آن لحظه چه مي كرديم اگر ايده اي داريد براي حركت كشتي ايريسا به سر منزل امن و رسيدن همگي به فلاح عنوان كنيم بدانيد كه سوراخ كردن كشتي كه خود سرنشين آن هستيم جز فنا و نابودي چيز ديگري ندارد

هادی

با سلام بر همگی از کلیه دوستان درخواست می کنم تا برای کمک به اصلاح شرکت در رابطه با سوالات زیر راهنمایی نمایند 1- شرکت ایریسا چه کارهایی را بعنوان استراتژی انتخاب و دنبال نماید تا ضمن موفقیت شرکت منافع اکثریت تامین گردد 2- فکر می کنید کدامیک از تصمیمات و یا استراتژی های شرکت که تا این لحظه اتخاذ و اجرا شده است کارآمد نبوده است 3- فکر می کنید مشتریان شرکت تا چه حد در رسیدن شرکت ایریسا به اهداف خود موثر بوده اند 4- اصولا با توجه به بحران های کنونی و شرایط احتمالی جهانی در آینده بنظر شما راهکار ثبات و توسعه شرکت را در چه می بینید.