پیشنهاد همکاری برای محرمانه کردن وبلاگ راه ایریسا

پست امروز بسیار کوتاه است. از روز اول هم دغدغه من این بوده است که این وبلاگ فقط برای کارکنان ایریسا در دسترس باشد و همگانی نباشد. منتهی راهکاری عملی برای آن نداشتم. در این روزها هم خیلی ها ایراد می گیرند و انتقاد می کنند که مسائل و مشکلات محرمانه شرکت در معرض دید و افکار رقبا و دشمنان قرار میگیرد. من بر این باور نبوده و نیستم که این موضوع به ضرر ایریسا باشد. ولی تابع نظرات خوانندگان محترم هستم و  راه های مختلفی را برای حل این مشکل فکر کرده ام که نمیتوانم همه را در اینجا بنویسم. راه حل هائی که هر کدام مزایا و معایب و محدودیت خاص خود را دارند. و بالاخره در حال حاضر راه حلی به نظرم می رسد. البته همکاری و مساعدت مدیر عامل محترم شرکت را می طلبد.

شرکت ایریسا یک وب سایت بسیار ساده با حداقل امکانات مشابه وب سایت ایریسا شامل دو بخش عمومی و اختصاصی بر روی سرور شرکت تهیه کند و ID و Password آن را در اختیار من قرار دهد. من خود آن را مدیریت خواهم کرد و این سایت کاملاً برای ایریسا و کارکنان محرمانه خواهد بود و فقط کارکنان به آن دسترسی خواهند داشت.

امیدوارم مدیریت محترم شرکت ایریسا با دیدی کاملاً مساعد به این پیشنهاد نگاه کند و آن را بپذیرد و در اسرع وقت به آن اقدام کند و پیشاپیش تشکر و سپاس مرا هم بپذیرد.

منتظر نظرات و دیدگاه های شما عزیزان در رابطه با عملی کردن پیشنهاد فوق هستم. خوانندگان محترم هم نگران هیچ چیز نباشند. حق و حقوق آنان محفوظ است و محدودیتی برایشان وجود ندارد.

اگر هم راه حل بهتری دارید از کمک دریغ نکنید.

/ 5 نظر / 2 بازدید
یک ایریسایی

من هم یکی از کارکنان شرکت هستم که فقط میخواستم خواهش خودم را از مدیریت شرکت داشته باشم . ساعت کار شرکت (شروع و پایان کار اداری) فوق العاده زیاد است و وقتی ساعت خروج از منزل به سمت شرکت و بازگشت از شرکت به منزل را به آن اضافه کنیم متوجه می شوید که هر نفر به طور متوسط 9 الی 11 ساعت را اختصاص به کار می دهد . این ساعت برای افرادی که فرزند کوچک به خصوص زیر 2 سال دارند فوق العاده سخت و دردناک است . از مدیریت محترم شرکت عازجانه استدعا دارم تغییری در ساعت کاری شرکت بدهد . فرزندمان ما از نبود ما در ساعت طولانی آسیب می بینند .

اینکه مطالب در اختیار فقط کارکنان ایریسا باشد بد نیست. اما گستره ی وبلاگ و نظرات هم محدود می شود. میتونم به این مثال توجه شما رو جلب کنم که میگه: خود گویی و خود خندی خود مرد هنرمندی!! مطالب محرمانه را در جلسات محرمانه هم می توان مطرح کرد.

صداقت

در این که نیاز به یک وب محرمانه داریم شکی نیست. من خودم تا به حال چند مورد از زبان افراد خارج شرکت مطالبی را در مورد ایریسا شنیده ام و دلم به درد آمده است. به هر حال مسئولیت احمد اقا هم زیاده. البته تالار گفتگویی که الان ایجاد شده به نظرم خیلی میتونه خوب باشه. فقط نیاز به کار داره هنوز. اگرچه کسانی که به غیبت و تهمت علاقه داشتند قطعا توی اون مطلب نمی نویسند.

رضا - همکار سابق

آقای صداقت می فرمایند از زبان افراد خارج شرکت مطالبی را در مورد ایریسا شنیده ام و دلم به درد آمده است. اگر مطلب گفته شده صحت دارد بایستی دل از آن به درد می آمد . نگفتن و پنهان کردن مساله ای را حل نمی کند.

صداقت

نه مطالب مذکور صحت چندانی نداشته و بسیار بزرگتر از واقعیت بیان شده است. چون در این سایت کمتر از محاسن شرکت نوشته می شود، افراد نا آشنا با خواندن برخی مطالب فکر می کنند که افراد شرکت هرروز با هم در دعوا و نزاع هستند و همه چیز بی در و پیکر است. ضمنا وقتی همراه با به سخره گرفتن شرکت باشد دل آدم به درد می آید. اما من به جد به ایریسا افتخار می کنم. علی رغم این که مشکلات هم بسیارند. البته از آن طرف هم باید گفت که خیلی از افراد خارج شرکت هم هستند که وقتی اسم ایریسا را می آوری چنان با حسرت از شرایط استخدامی ایریسا می پرسند که... به هر حال برند ایریسا در اصفهان مثال زدنی است.