گز بهتر است یا شکلات؟

من تاکنون نتوانسته ام پست کوتاه بنویسم چون میخواسته ام هر مطلبی را خوب شرح دهم و زوایای آن را روشن کنم. و نیز نخواسته ام روزانه بنویسم و بین نوشته هایم فاصله 10 روزه گذاشته ام تا دوستان وقت خواندن داشته باشند.

پست امروز بطور ناخواسته کوتاه است. چون نتوانسته ام افکارم را پیرامون دیگر مطالب جمع بندی کنم. لذا این پست کوتاه است. و فقط خواستم از اینکه مدیریت محترم ایریسا و مسئولین محترم دیگر بخش ها تصمیم گرفتند به مناسبت عید سعید غدیر به کارکنان گز بدهند , تشکر و قدردانی کنم. البته ایریسا بارها به مناسبت های گوناگون گز هدیه کرده است که اخیراً به مناسبت عید فطر و حالا هم به مناسبت عید غدیر به هر کدام از کارکنان و نیز تمام پیمانکاران و خدمات و رانندگان دو جعبه گز بلاجی به عبارت یک کیلو گرم گز 38% هدیه کرده است.

همه اش جای تشکر دارد. اولاً اعیاد را گرامی داشته اند. ٍثآنیاً به کارکنان ارج گذاشته اند. ثالثآً گز خوب و غیر قابل ایراد به کارکنان داده اند. بین شکلات و گز هم فرقی نیست. هر دو شیرین اند و هر دو خواص پزشکی خاص خود را دارند و هر کسی یکی را می پسندد. و اگر کسی مرض قند یا دیابت نداشته باشد هر دو تا خوب هستند. ولی بچه ها از اهدای شکلات در دوره های قبل شکایت داشتند ولی این دو بار که گز بلداجی داده اند من انتقادی نشنیده ام و کارکنان کاملاً راضی بوده اند.

امیدوارم اگر شما هم کارمند ایریسا هستید تا حالا گزها به دست تان رسیده باشد و کامی شیرین کرده باشید. اگر هم دریافت نکرده اید پیگیری کنید تا به دستتان برسد.

بار دیگر از مدیر عامل و آنها که پیشنهاد دادند و آنان که تهیه و توزیع کردند و از امور مالی که تأمین اعتبار کرد و اصلاً از خود شما که پروژه ها را با سود مناسب به پایان میرسانید تا درآمد شرکت خوب باشد و بتواند به کارکنان کادو بدهد کمال تشکر را دارم.

این پست هم بدون کلمه عبور بود تا همه بخوانند و امید که آقای دلسوز هم گیر ندهد که رقبا از آن سوءاستفاده میکنند. و احمد براین باور است که اگر ما خوب کار کنیم و پروژه ها را به نحو احسن تحویل کارفرمای محترم دهیم و محصول خوب تولید کنیم هیچ رقیبی نمیتواند ما را از میدان بیرون کند.

مشخصات گز خوب بلداجی هم که ایریسا خرید کرده است در ذیل درج میشود که هر کس خواست برود و بخرد و اخوان طهماسبی هم فراموش نکنند که حق السهم احمد را کنار بگذارند. البته احمد تا کنون حق السهمی از هیچکس نگرفته است و بهتر است دفعه بعد به ایریسا تخفیف خوبی بدهند.

اگر از گز بلداجی و اقدام ایریسا هم خوشتان آمد نظر مثبت بدهید.

/ 4 نظر / 70 بازدید
دلسوز

احمد جان سلام، ممنون از پست قشنگت. تو رو خدا از واقعيت نه دلگير شو نه مغلطه کن و نه کنايه بزن. مطمئنا" هر دوي ما و همه کساني که به نوعي ذي نفع ايريسا هستند، دلسوز ايريسا مي‌باشند نه فقط يک نفر، ممنون که به آخرين کامنت من توجه کردي و اجازه ندادي نامحرمان از آب گل آلود ماهي بگيرند. اميدوارم هر اقدامي که انجام مي شود در جهت موفقيت و سربلندي ايريسا با اگاهي کامل باشد و روز به روز شاهد رشد و بالندگي اين سرمايه ملي باشيم. به اميد پيروزي هاي روز افزون

علیرضا

ما که پسندیدیم و حرکت خوبی بود. من نوعی که خسته و دیر وقت به منزل برمیگردم اگر اهل خانه در دست من چیزی دال بر توجه شرکت ببینند اون وقت به شرکت ایریسا با دید یک عنصر مشکل زا نگاه نمی کنند بلکه همراه و همدل میشوند و سختی هارا راحتتر تحمل میکنند. به نظر من هدف اینجور هدایا خانواده هاست

مهدي

كاش كمي قدر دان بوديم ؛كاش همانقدر كه عدم توجه برايمان جلوه دارد، توجه هم برايمان جلوه داشت؛كاش فقط در شرايط جنجال كامنت ها زياد نشود ؛كاش دل ها به هم نزديك شود؛كاش...

یک خواهش

به تازگی ساعت نمازخانه برای آقایان و خانمها تغییر کرده،دلیلش معلوم نشد اما ازآنجایی که تعداد آقایانی که به کارخانه های اطراف مخصوصا فولاد مبارکه میروندازتعداد خانها بیشتر است،لذا وقتی که بعدازظهرها از مبارکه به دفتر برمیگردیم دیگر وقت نماز آقایان به پایان رسیده است،از مدیریت تقاضامندیم که ساعت نمازخانه دفتر اصفهان به همان ساعت قبل برای آقایان برگردد.باتشکر